KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12599321
nr 1259 9321
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad. 1926, Interiör, 17x17
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 juni 2019
kl 20:11:45
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)